O nás

Kategórie
 
 
 
 
 

O nás

Spoločnosť AGROMEPA vznikla v roku 1991. Vo vlastných priestoroch spoločnosti sa realizuje obchodná činnosť: PREDAJ STROJOV, PRÍSTROJOV A TECHNOLÓGIÍ, KTORÁ JE ROZŠÍRENÁ O KOMPLEXNÚ STAROSTLIVOSŤ O ZÁKAZNÍKA – SERVIS, PREDAJ ND

Spoločnosť zabezpečuje         

V roku 2006 v priestoroch spoločnosti sa otvorila predajňa farmárskych potrieb so širokou ponukou sortimentu pre všetky kategórie zvierat.

V širokej ponuke tovaru s certifikátmi kvality sú stroje zahraničných nemeckých, rakúskych, českých a švajčiarských spoločností a to celá škála poľnohospodárskych strojov: TRAKTORY, KOMBAJNY, REZAČKY, OBRACAČE, ZHRŇOVAČE, MULČOVAČE, PRÍVESY, NÁVESY, ČELNÉ NAKLADAČE, CISTERNY, TECHNOLÓGIE USTAJNENIA, KŔMENIA, DOJENIA, CHLADENIA, NAPÁJANIA, ČISTIACE STROJE, MOBILNÉ HALY, ČERPADLÁ A MIEŠADLÁ PRE POĽNOHOSPODÁROV A BIOPLYNOVÉ STANICE, GUMENÉ ROHOŽE, STROJE NA SPRACOVANIE PÔDY, VÝROBA HYDRAULICKÝCH HADÍC.

Pracovný kolektív tvoria kvalifikovaní odborníci s dlhoročnými skúsenosťami v danom odbore. Firma je etablovaná predovšetkým v poľnohospodárskom sektore. Priemyselnými prácami a čistiacimi technológiami značky Miele a Kärcher preniká do zdravotníctva a oblasti služieb.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia