Tepovač kobercov, sedačiek

Tepovač kobercov, sedačiek

Tepovač kobercov, sedačiek

Aby v koberci nezostala žiadna špina, najpredávanejší tepovač kobercov, sedačiek Puzzi 10/1.

Kobercové plochy v kancelárskych budovách, hoteloch alebo školách sú každý deň silne namáhané. Tu sa osvedčili naše čističe kobercov.

Jeden z najpredávanejších čističov je tepovač Puzzi 10/1. Čistenie s ním je jednoduché a výkonné. Osvedčila sa ako výkonný tepovač pre hotely, ale aj v domácnosti.

Po prvom čistení vidíte rozdiel. Naše tepovače sú výkonné a všestranné a hodia sa na základné čistenie kobercov alebo sedačiek, odstraňovanie fľakov z textilných povrchov. Aj čalúnenie a auto sedadlá pomocou našich čističov kobercov až do hĺbky vlákien.  A s príslušným príslušenstvom pre tepovače sa dajú použiť dokonca aj na čistenie obkladačiek a okien.

Tepovanie s Kärcher tepovačom:

1. Rýchlejšie a opäť suché

Vďaka silnej sacej turbíne tepovacieho stroja Puzzi od Kärcheru ostáva v koberci veľmi málo vlhkosti. Tkanina je až o 63 percent rýchlejšia pochôdzna ako pri porovnateľných konkurenčných produktoch.

2. Princíp nástreku s extrakciou

Pri tepovaní s extrakciou tepovačom Kärcher, sa voda s čistiacim prostriedkom – v jednom pracovnom kroku – nastrieka a pomocou hubice sa ihneď odsáva. Špina sa uvoľňuje a odstraňuje v jednom pracovnom kroku. Keďže zostatková vlhkosť je malá, po podlahe je možné veľmi rýchlo opäť chodiť.

3. Dôkladne čisté

Pri čističoch kobercov s valcovou kefou je čistiaci účinok navyše podporovaný mechanikou kief. Okrem toho sa vzpriamujú aj kobercové vlákna a pri čistení sa prenikne do väčšej hĺbky.

Zabezpečujeme servis Kärcher, predaj náhradných dielov. AGROMEPA s.r.o. najstarší predajca Kärcher na trhu.

Kompletnú ponuku tepovačov nájdete tu: https://www.agroobchod.sk/?s=tepova%C4%8D&post_type=product