Kurín

Kurín

Kurín 

Domáci chovatelia hydiny preferujú pre svoju hydinu tie najlepšie podmienky, v ktorých by mali žiť a preto sa veľa krát stretávame s otázkami či je pre hydinu vhodnejší kurín montovaný a postavaný podomácky alebo montovaný kurín, ktorý si u nás zákazníci bez problémov zakúpia a zmontujú ho za pár minút. 

Väčšina kurínov, ktoré si domáci chovatelia zmontujú podomácky sú veľké a nedá sa s nimi manipulovať, teda sú neforemné k prenášaniu napríklad na zimu. Náklady na kúpu materiálu sú v dnešnej dobre privysoké, nehovoriac o tom koľko síl a času človek vynaloží na skonštruovanie kurína svojpomocne doma. Ponúkame Vám úsporné a chytré riešenie ako ušetriť čas, peniaze a sily pri stavbe kurína a tým Vám ponúkame naše montované kuríny, ktoré sú jednoduché na montáž. Všetok potrebný materiál nájdete v balení. Vďaka svojej nízkej hmotnosti sú tieto kuríny výborne na údržbu či na prenášanie. Materiál kurínov zabraňuje škodcom k ich ničeniu. Tento fakt je dosť dôležitý pre chov hydiny, pretože rôzne mikróby a škodcovia škodia zdraviu hydiny a to spôsobuje problémy pri znáške hydiny a tým aj úbytok znášky vajec.

Viac o týchto kurínoch nájdete tu u nás na stránke -> https://www.agroobchod.sk/kategoria-produktu/farmarske-potreby/hovadzi-dobytok/hydina-a-holuby/ustajnenie-2/