Podrobnejšie informácie o celom sortimente značky Miele ( vrátane Čistiacich prostriedkov – skladom ) získate u našich odborne vyškolených pracovníkov s 25 ročnou praxou – najskúsenejšou na Slovensku!!!

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na t.č.: 048/4187160, mobil: 0903 925 182

Spoločnosť Miele je na trhu už vyše 100 rokov. Vždy kládla pri výrobe svojich produktov dôraz na kvalitu, dlhú životnosť a šetrnosť voči životnému prostrediu.

Prístroje pre domácnosť Miele majú najdlhšie dobu použitia. Žiadna iná značka sa ani zďaleka nepriblíži k takej dlhej životnosti. Dlhodobý test nezávislého inštitútu v Krefelde (wfk), ktorý sa zaoberá výskumom prania ukázal, že automatické práčky Miele, ako jediné z testovaných prístrojov, výborne prali i po dlhodobých testoch – takmer 5000 pracích cykloch – čo zodpovedá časovému obdobiu 20 rokov.

U iných značiek sa v porovnávacích testoch priemerne po šiestich rokoch používania začínajú prejavovať neodstrániteľné závady: pokiaľ sa však prístroje používajú dlhšie, potom prispievajú k úspore energie a k šetreniu finančných prostriedkov.

Aby prístroje Miele zostali vždy na najvyššej technickej úrovni, sú vybavené funkciou Update.