Čistička vzduchu AFG 100

Kategórie
 
 
 
 
 

Čistička vzduchu AFG 100

Čistička vzduchu AFG 100

Čističky vzduchu zažili ešte pred približne 10 rokov nemalý boom. Hoci dnes ju doma nemá ani zďaleka každý, treba povedať, že tieto zázraky zažívajú návrat.

Čistička vzduchu Kärcher AFG 100 má v sebe zabudovaný plazmový generátor, ktorý zabezpečí pohodové dýchanie v takmer celom našom dome. Skrýva sa v ňom technológia, ktorá vyčistí všetky baktérie a ich maličké zárodky, ktoré sa vo vzduchu nachádzajú. Príjemné je aj to, že je tu aj zabudovaný snímač vzduchu, ktorý ho automatický čistí podľa toho, v akej kvalite aktuálne je.  

Ani väčší prach nemá šancu 

Aby sa aj väčšie čiastočky prachu nedostávali do našich dýchacích ciest, je tu aj viacstupňový filtračný systém. Ten v sebe ukrýva predfilter, ale aj HEPA filter a filter s aktívnym uhlím. Tým je zabezpečená ochrana, čo je mimoriadne skvelé pre alergikov. Čističky vzduchu kedysi zvykli byť obrovské a škaredé. Táto je iná, pôsobí skôr ako reproduktor a preto vďaka jej modernému dizajnu zapadne do každého interiéru.  

Plazmový generátor je absolútne bezúdržbový. Takže o ďalšiu vec menej, na ktorej údržbu je potrebné myslieť.

Milujem pohodlie 

Ovládací panel a časovač sa postarajú o to, že budete mať doma čistý vzduch stlačením jedného tlačidla.

Krátky popis - Čistička vzduchu Kärcher AFG 100

Čistička vzduchu AFG s jedinečnou plazmovou úpravou. Spoľahlivo ničí baktérie a čistí vzduch v miestnosti pomocou predfiltra, HEPA* filtrom a filtrom s aktívnym uhlím*. * EN 1822:1998. Čistička vzduchu Kärcher AFG 100 s jedinečným plazmovým generátorom zaisťuje uvoľnené dýchanie vo vnútorných a uzavretých priestoroch až do veľkosti 100 m2. Nová technológia tohto antracitového zariadenia odstráni a spoľahlivo zničí všetky baktérie vnútorného vzduchu. V automatickom režime snímač vzduchu nepretržite monitoruje kvalitu vzduchu a zaručuje nepretržite dobrý vzduch v priestore, zatiaľ čo 5-stupňový ventilátor dodáva miestnosti čistý vzduch v čo najkratšom čase. Aby sa zabezpečilo, že ani malé ani veľké častice nemajú šancu, je tu tiež integrovaný ďalší viacstupňový filtračný systém pozostávajúci z predfiltra, HEPA filtra* a filtra s aktívnym uhlím.

Krátky popis - Profesionálna čistička vzduchu AF 100

Prach, peľ, zápach, chemické plyny: Kvalita vzduchu na mnohých pracoviskách nie je vždy optimálna. Pomôcť môže naša profesionálna čistička vzduchu AF 100. Silný motor potrebuje iba niekoľko minút na to, aby miestnosti s rozlohou do 100 m² zásobil čistým a čerstvým vzduchom. Tento stroj je pritom mobilný a vďaka pevným kolesám sa jednoducho pohybuje a prenáša do inej miestnosti. V závislosti od účelu použitia môžete čističku vzduchu vybaviť rôznymi filtračnými vložkami. Buď naším univerzálnym filtrom, ktorý ponúka veľmi široké spektrum účinnosti a pokrýva všetky požiadavky. Alebo si vyberte jeden zo 4 filtrov, ktoré boli vyvinuté špeciálne na cielenú elimináciu baktérií, zápachu, alergénov alebo prchavých organických zlúčenín. Na nepretržité sledovanie vzduchu v miestnosti a riadenie automatického režimu slúži presný laserový senzor. Kvalita vzduchu sa zobrazuje pomocou prehľadnej farebnej schémy, zatiaľ čo obsah jemného prachu vo vzduchu ako aj zostatková doba životnosti filtra sa dá kedykoľvek odčítať na displeji.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia